24 év

Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium - Békéscsaba

Értékelései

Darányi Katalin

Jelenleg Békés megye legnagyobb gimnáziumában tanítok általános- és középiskolásokat, gimnazistákat és művészeti szakközépiskolásokat. Korábban egy kéttannyelvű gimnáziumban dolgoztam hosszú ideig. Közép – és emelt szintre is készítek fel diákokat és vizsgáztatok is, amióta bevezetésre került a kétszintű érettségi. Nagyon sokfelől próbálom megközelíteni a töri oktatását ,hiszen a tények és adatok önmagukban nem érnek semmit ,ha nem látjuk a mögöttük zajló folyamatokat. Elég gazdag módszertani háttérrel igyekszem tanulhatóvá tenni a tantárgyamat és elhitetni a diákjaimmal, hogy nem száraz és unalmas a töri. Fontosnak tartom az elméleti felkészülés mellett az elsajátított ismeretek gyakorlati alkalmazását, ezért nemcsak a szóbeli érettségi tételeit kívánom feldolgozni, hanem a teszt és esszéfeladatok gyakorlását is, hiszen a suliban legkevésbé erre marad idő. Ebben próbálok segíteni azoknak, akik erre a felkészítőre jelentkeznek... :)

Közép

45 perc