8 év

Vörösmarty Mihály Gimnázium Érd

Értékelései

Maróti Zsolt

Gimnáziumi tanár vagyok, történelmet, magyar nyelvet és irodalmat tanítok. Mellette egy történelemmel foglalkozó internetes oldal rovatvezető-szerkesztőjeként dolgozom. Évről évre készítettem fel diákjaimat közép és emelt szintű érettségire, javító- és kérdezőtanárként részt vettem a vizsgák lebonyolításában.
Az érettségi nem csupán tárgyi tudást igényel. A szóbelin és az írásbelin a diáknak meghatározott formában, világosan megfogalmazott követelmények alapján kell mindarról számot adnia, amit az évek során elsajátított. Sikere nem kis mértékben függ a szorgalmától, de egy jó segítő nélkülözhetetlen. A közös munka során éppen ezért létfontosságú az odafigyelés, a partnerség, a nyílt kommunikáció.

Emelt

45 perc