Pálinkási Réka

Az ELTE BTK spanyol tanári és finn szakán végeztem 2008-ban. Tanultam mindkét nyelvterületen. Tanítottam nyelviskolában, fordítottam, tolmácsoltam. Több mint tíz éve adok órákat diákoknak, egyetemistáknak és felnőtteknek egyaránt. A nyelvek mellett kerámiával foglalkozom, amit szintén tanítok minden korosztálynak. Az egyénre szabott oktatásban hiszek, ami a tanuló célja, képességei és érdeklődési köre figyelembevételével mindig más és más kreatív, érdekes órákhoz vezet. Számtalan tanulót segítettem nyelvvizsgához, aki korábban nem mert megszólalni, bajban volt a nyelvtannal, vagy úgy érezte neki nincs nyelvérzéke.