Sándor Tímea

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karának tanári mesterképzési szakán diplomáztam olasz és német szakos tanárként. A tanulmányaim alatt és után magyarországi, illetve olaszországi intézményekben tanítottam idegen nyelvet, minden korosztály számára. Az oktatás során célom egy pozitív attitűdöt kialakítása a hallgatókban az idegen nyelvek iránt, ami majd megkönnyíti a nyelvtanulást.

Főleg a kommunikatív nyelvtanulásra helyezem a hangsúlyt, olyan kifejezésekre, nyelvi panelekre koncentrálva, amelyek gördülékennyé teszik az idegen nyelvi kommunikációt. Autentikus anyagokkal, változatos feladattípusokkal és kellemes légkörrel várom a lelkes résztvevőket.